wieniawska 11

O inwestycji

Poznaj najważniejsze atuty naszej inwestycji

Klimatyzacja
Ogrzewanie podłogowe
Wideodomofony
Aluminiowa stolarka okienna

Komfort życia

Budujemy dla Ciebie. Odpowiadamy na Twoje potrzeby i tworzymy z myślą o Tobie. Mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców budynek będzie posiadał dwie windy osobowe, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie, a także klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w każdym mieszkaniu,. Na parterze budynku znajdować się będzie lokal z przeznaczeniem pod branżę spożywczą.

Doskonała lokalizacja

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Lublina. Na jej obszarze koncentruje się życie handlowe, kulturalne i administracyjne Lublina. Bliskość budynków użyteczności publicznej, lokali gastronomicznych, czy centralnej infrastruktury miejskiej to niewątpliwie największe atuty położenia inwestycji.

Z historią za pan brat

Nazwa ulicy wywodzi się od dzielnicy Wieniawa. Bliskie otoczenie inwestycji to pozostałości bastionów ziemnych w ogrodzie miejskim na wysokości nieruchomości Wieniawska 14. Sąsiadująca zabudowa to kamienice, które doskonale oddają klimat tego miejsca.

Zróżnicowana struktura

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie lokale zostały starannie zaprojektowane przez doświadczone biuro architektoniczne. Wejścia do budynków przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja obejmuje budowę mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 40 – do 150 m2) usytuowanych na siedmiu kondygnacjach.

Słoneczne wnętrza

Dobre usytuowanie budynku oraz panoramiczne okna sprawiają, że mieszkania będą bardzo dobrze doświetlone. Słońce to życie i radość – nie da się przecenić wpływu naturalnego oświetlenia na nasze zdrowie. Eleganckie i funkcjonalne wnętrza dopełnią klimatu tego miejsca.

W pobliżu Wieniawska 11 znajdują się
przystanki autobusowe
węzły komunikacyjne
rozbudowana sieć dróg

6

Inwestycja Wieniawska 11 zlokalizowana jest w centralnej części Lublina. To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum ze spokojem pobliskiego Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego.

Położenie budynku w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców Wieniawskiej 11 stanowi bliskość licznych obiektów handlowych, usługowych a także placówek edukacyjnych. To niezwykle korzystne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością docenią bliskość Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego.

 

Warto również podkreślić, że inwestycja Wieniawska 11 to budynek zapewniający ciekawą i zróżnicowaną ofertę 112 mieszkań 1, 2, 3, 4 -pokojowych
o metrażu od 39,6 m2 do 142,1 m2. Wybrane mieszkania posiadają dostęp do loggi oraz duże balkony. Wszystkie lokale charakteryzują się ustawnym rozkładem pomieszczeń oraz panoramicznymi oknami, zapewniającymi jasne i słoneczne wnętrza.

 

Starannie zaprojektowane układy mieszkań o zróżnicowanej powierzchni w najnowszej inwestycji w Lublinie zaspokoją odmienne potrzeby i style życia przyszłych lokatorów. Przy projektowaniu budynku uwzględnione zostały wszelkie szczegóły architektoniczne związane z wykończeniem budynku, mające na celu zapewnienie maksymalnego komfortu przyszłym mieszkańcom. Zaprojektowana bryła budynku koresponduje z najbliższą zabudową.

Ciekawy i zarazem nowoczesny design idealnie wpisuję się w bezpośrednie otoczenie. Ogromnym atutem Wieniawskiej 11 jest bliskość Ogrodu Saskiego, który gwarantuje przyjemną, zieloną przestrzeń w sąsiedztwie przyszłych mieszkań i biur zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

4

Inwestycja zapewnia komfort zarówno miłośnikom miejskiego ruchu, pracownikom centrum biznesowego, rodzinom poszukującym przestrzeni rekreacyjnej, natomiast przede wszystkim tym, którzy doceniają ponadczasową jakość wynikającą z połączenia idealnej lokalizacji z wysokim standardem wykończenia.

Dobry projekt to synonim wygody, praktyczności i doskonałego designu. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Budynek uzupełnia porządek elewacji frontowych przy ulicy Wieniawskiej, a tym samym idealnie wkomponowuje się w linię zabudowy. Obiekt został zaprojektowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych których dyskretny i ponadczasowy urok będzie aktualny również po upływie czasu. Wysoki standard inwestycji zapewnia także przemyślany projekt budynku i poszczególnych mieszkań.

Prestiżowy charakter inwestycji, wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, a także ciesząca się niezmienną popularnością dzielnica sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób poszukujących nieruchomości, które staną się dla nich źródłem przyszłych dochodów. Wieniawska 11 to nie tylko inwestycja w przyszłość, to także wyjątkowy punkt na mapie Lublina, gdzie dostępne są nowoczesne lokale mieszkaniowe i usługowe. To jedna z najlepszych ofert na lubelskim rynku nieruchomości, która dostępna jest w atrakcyjnych wariantach cenowych.

Wieniawska 11 to nie tylko bogata oferta mieszkań - to także wspaniałe miejsce do prowadzenia swojej działalności! Na parterze obiektu planowany jest lokal handlowy przeznaczony pod market ogólnospożywczy o powierzchni handlowej ponad 900 m2. Obok obiektu branży ogólnospożywczej planowane jest utworzenie mniejszego lokalu z przeznaczeniem pod instytucję bankową. Na poziomie 1 piętra znajdować się będą lokale biurowe przeznaczone pod wynajem.