wieniawska 11
Lokalizacja

Mieszkania Lublin centrum Wieniawska 11

fotoInwestycja Wieniawska 11 zlokalizowana jest w centralnej części Lublina, wśród gęstej zabudowy. To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum ze spokojem pobliskiego Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego.

Położenie budynku w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców Wieniawskiej 11 stanowi bliskość licznych obiektów handlowych, usługowych a także placówek edukacyjnych. To niezwykle korzystne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie nie tylko rodzinom z dziećmi. Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością docenią bliskość Ogródu Saskiego i Placu Litewskiego.

Inwestycja zapewnia komfort i miłośnikom miejskiego ruchu, i pracownikom centrum biznesowego, i rodzinom poszukującym przestrzeni rekreacyjnej, a przede wszystkim tym, którzy doceniają ponadczasową jakość. Dobry projekt to synonim wygody, praktyczności i doskonałego designu. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Budynek buduje porządek elewacji frontowych przy ulicy Wieniawskiej i ładnie uzupełnia linię zabudowy, co oznacza, że idealnie pasuję do okolicznej tkanki miejskiej. Obiekt został zaprojektowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, takich, które nie tylko dobrze wyglądają, gdy są nowe, ale których dyskretny urok będzie aktualny również po upływie czasu. Wysoki standard inwestycji zapewnia także przemyślany projekt budynku i poszczególnych mieszkań.

Budynek Wieniawska 11 w Lublinie to nowoczesne mieszkania
o powierzchni od 39,6 m2 do 142,1 m2.

W lokalach rozplanowanych na 7 kondygnacja idealne miejsce do życia odnajdą zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Mieszkania w centrum Lublina to optymalne rozwiązanie, jeśli żyjesz aktywnie, doceniasz ofertę kulturalną miasta, nie chcesz rezygnować z wygody i luksusu mieszkania w dużej aglomeracji.

Mieszkania Lublin centrum Wieniawska 11

Inwestycja Wieniawska 11 zlokalizowana jest w centralnej części Lublina, wśród gęstej zabudowy. To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum ze spokojem pobliskiego Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego. To zróżnicowanie pozwala zadowolić zarówno osoby, które uwielbiają miejski styl życia, jak i te, które nie wyobrażają sobie codzienności bez zieleni, spacerów czy biegania.

Łatwy dojazd

Położenie budynku w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg. To sprzyja przemieszczaniu się do pracy, na zakupy, zawożeniu dzieci do szkoły, przedszkola, na uczelnie czy do lekarza. Jeśli nie posiadasz samochodu, wybierasz podróże autobusami, doskonale sobie poradzisz, mieszkając w centrum Lublina. Na pewno szybko okaże się, że zamiast wydawać środki na paliwo, naprawy pojazdu i ubezpieczenie, możesz przeznaczyć je na podróże zagraniczne, na szybszą spłatę kredytu czy codzienne przyjemności. Kiedy nie chcesz rezygnować z samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie, by podróżować nim do pracy albo poza miasto czy odwiedzać inne dzielnice Lublina. Ponieważ lokatorzy mieszkań w budynku Wieniawska 11 mogą parkować w garażu podziemnym, nie muszą też martwić się o to, gdzie bezpiecznie zostawić swój pojazd.

Sklepy i punkty usługowe w jednym miejscu

Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców Wieniawskiej 11 stanowi bliskość licznych obiektów handlowych, usługowych, a także placówek edukacyjnych. To niezwykle korzystne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie nie tylko rodzinom z dziećmi. Zamiast krążyć po mieście autem, podróżować autobusem, mogą załatwić wszystkie pilne sprawy na miejscu. Czasami wystarczy krótki spacer. Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością docenią bliskość Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego. Ogród Saski jest najstarszym parkiem Lublina, założonym już w 1837 roku. Kiedyś ogrodzony i niedostępny dla zwykłych mieszkańców, dzisiaj jest efektownym, zadbanym terenem miejskim. Po rewitalizacji Ogród Saski ma nowe nawierzchnie ścieżek, piękną roślinność, plac zabaw, efektowną muszę koncertową. To miejsce spotkań mieszkańców Lublina nie tylko z centrum miasta, ale także z dalszych dzielnic. Lokatorów budynku Wieniawska 11 dzieli od Ogrodu Saskiego jedynie 500 metrów. Plac Litewski powstał w latach 20. XIX wieku i w zamyśle miał służyć organizacji parad wojskowych. Dzisiaj odbywają się tutaj ceremonie państwowe, happeningi i kulturalne oraz patriotyczne imprezy. Plac Litewski znajduje się w rejestrze zabytków. Mieszkańcy nowoczesnego domu Wieniawska 11 dotrą tutaj spacerem w zaledwie 8 minut.

Wspólne wieczorne wyjścia? W centrum Lublina to nic trudnego

Ciężko umówić się na mieście wieczorem, jeśli mieszka się daleko od głównych atrakcji miasta. Wyjście z przyjaciółmi, partnerem, znajomymi z pracy to często doskonała odskocznia od codziennych trosk. Jeśli uwielbiasz spędzać czas poza domem, wychodzisz do kina, teatru, na koncerty, chcesz jadać w lokalnych restauracjach albo tańczysz w klubach do białego rana, wybierz mieszkanie w centrum Lublina. W ten sposób zapewnisz sobie maksymalną wygodę i nigdy nie odmówisz bliskim Ci osobom, którzy chcą spotkać się z Tobą na mieście. Z Wieniawskiej 11 do centrum Lublina dojdziesz w około 17 minut, pokonując jedynie 1,3 km.

Komfortowe mieszkania w centrum Lublina

Jeśli marzysz o tym, by mieszkać w centrum Lublina, to czas na podjęcie ważnej decyzji. Mieszkania z rynku pierwotnego, prosto od dewelopera, czekają na właścicieli. Inwestycja Wieniawska 11 zapewnia komfort miłośnikom miejskiego ruchu, pracownikom centrum biznesowego i rodzinom poszukującym przestrzeni rekreacyjnej, a przede wszystkim tym, którzy doceniają ponadczasową jakość. Dobry projekt to synonim wygody, praktyczności i doskonałego designu. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Budynek buduje porządek elewacji frontowych przy ulicy Wieniawskiej i ładnie uzupełnia linię zabudowy, co oznacza, że idealnie pasuje do okolicznej tkanki miejskiej. Obiekt został zaprojektowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, takich, które nie tylko dobrze wyglądają, gdy są nowe, ale których dyskretny urok będzie aktualny również po upływie czasu. Wysoki standard inwestycji zapewnia także przemyślany projekt budynku i poszczególnych mieszkań.